Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Inspirujące wnętrza

Chcę wracać do swojego domu

Deweloperzy coraz uważniej wsłuchują się w potrzeby swoich klientów i nowe inwestycje projektują tak, aby wyróżniały się pięknym designem nie tylko z zewnątrz. Dbają też o autorskie koncepcje wykończenia i wystroju mieszkań, do których można wprowadzać od zaraz.

Zobacz więcej
Kamień i drewno - mieszkanie na poddaszu

Surowe drewno, stalowa siatka i polne kamienie - takiego zestawu materiałów raczej się we wnętrzach nie spotyka. A tymczasem umiejętnie użyte mogą się stać znakiem rozpoznawczym, główną ozdobą i atrakcją wnętrza. Ba, mogą je nawet ocieplić! Prezentujemy mieszkanie na poddaszu, gdzie kamień i drewno grają pierwsze skrzypce.

Zobacz więcej

Zawsze modny dom dzięki mieszance stylów

Szczypta stylu francuskiego, kropla eko, trochę nowoczesności, a wszystko dokładnie wymieszane i umieszczone we wnętrzach pełnych przestrzeni i światła... Oto recepta, której efektem jest dom modny niezmiennie, niezależnie od aktualnie panujących trendów.

Zobacz więcej
Uroda życia - nowoczesny dom za miastem

Pierwszy dom budujesz dla wroga, drugi dla przyjaciół, a dopiero trzeci dla siebie - to porzekadło na szczęście nie zawsze się sprawdza i budowlany debiut kończy się stuprocentowym sukcesem. Oto przykład.

Zobacz więcej
Prosto, naturalnie, elegancko... dom w Wesołej

Od żyznych czarnoziemów Kasia woli piach i glinę, ceni surową prostotę i naturalne barwy. Swój dom odnalazła na piaszczystej polanie pośród sosen i urządziła tak, by wraz z lasem i ogrodem tworzył estetyczną całość i żeby dobrze się tu wkomponowały gliniane wyroby jej własnych rąk.

Zobacz więcej

Sprytne rozwiązania w pierwszym domu Agnieszki i Sylwka

Dom Agnieszki i Sylwka jest taki, jaki sobie wymarzyli. Prosty, bez ekstrawagancji, a jednocześnie oryginalny i piękny. Dzięki pomocy architektów udało się wprowadzić sprytne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie i zapewniają komfort mieszkańcom.

Zobacz więcej
Zamkowe wnętrze na strychu kamienicy

Siedziba króla Artura? Pałac z krainy Baśni z Tysiąca i Jednej Nocy? Na strychu pewnej warszawskiej kamienicy można znaleźć i jedno, i drugie...

Zobacz więcej
Z antresolą - mieszkanie-pracownia projektantki

Joanna nie musiała się długo namyślać, by zdecydować o kupnie mieszkania w powojennej warszawskiej kamienicy. Od razu ujęła ją przestrzeń i niespotykana dziś czterometrowa wysokość.

Zobacz więcej
Luksusowy apartament w męskim stylu

Miękkie kanapy, niskie stoliki i fotele - czuć tu ducha klubowych wnętrz. Wyciszony kolorystycznie apartament daje wytchnienie zapracowanemu biznesmenowi i zarazem zapalonemu golfiście. Męski azyl skrojony na współczesne czasy.

Zobacz więcej
Szklana mozaika i koralowiec - niezwykłe białe ściany w mieszkaniu

Ostatnie piętro kameralnego apartamentowca na warszawskim Grochowie. Mieszkają tu ludzie reklamy - Piotr i Sebastian - doceniający dobry design i oryginalność. Już w holu zwraca uwagę biała ściana z wypukłym motywem koralowca. Starannie podświetlona ukrytymi w suficie reflektorami, przypomina małe dzieło sztuki. Od razu czuć, że będzie nieszablonowo...

Zobacz więcej

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter

Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek ... czytaj dalej

Jak wybrać materac dla pary?

Podczas wyboru materaca dla pary, „elastyczność punktowa” to ważne pojęcie ... czytaj dalej

Comfort Collection - Nowe grzejniki do łazienek firmy VASCO

Firma VASCO od lat wyznacza nowatorskie trendy w branży grzejników dekoracyjnych. Stylistyka belgijskiego producenta jest konsekwentnie ... czytaj dalej

Mój dom, mój styl

Lubimy modnie się ubierać, modnie czesać i modnie jeść. Nie mniej pożądane jest dziś także modne mieszkanie, ale jakkolwiek ... czytaj dalej

Kuchnie marki Rust

Firma Ernest Rust od ponad 50 lat projektuje i tworzy wnętrza kuchenne odznaczające się nowoczesnym designem, niezwykłą elegancją ... czytaj dalej

Grzanie w formie

Nie ukrywa się ich pod oknem za zasłoną, nie szuka pomysłów na zabudowanie. Nowoczesne grzejniki dekoracyjne zajmują eksponowane miejsce w salonie, zdobią hol, kuchnię i łazienkę. ... czytaj dalej

Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe