Topowe aranżacje

Inne pomieszczenia

Na saskiej granicy

Zaplecze domu

Już dwanaście wieków temu wiedziano, że wspaniale będzie móc się osiedlić tuż przy Saskiej Kępie, na Gocławiu. Założona w IX w. wieś o nazwie Gościsław z biegiem czasu zmieniła się w część warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Haven House - kolejna inwestycja mieszkaniowa firmy Profbud prężnie powstaje wśród zieleni przy ulicy Pawlikowskiego.

Przystań, do której zechcesz wracać

House, haus, дом, casa, 家, domo, ház, σπίτι, maison, kuća, casă, dům, 房子 – dom, nie ważne w jakim języku mówimy, to zawsze jest miejsce wyjątkowe dla każdego z nas, w którym odpoczywamy, ładujemy akumulatory, to azyl - nasz świat prywatny. Cieszymy się nim w otoczeniu najbliższych, ale również sami. Nie inaczej będzie w Haven House. Decydując się na zamieszkanie w sąsiedztwie romantycznej Saskiej Kępy, dołączysz do osób, które potrafią pozostać sobą mimo ogromnego pędu wokoło. Czy masz gdzie cumować w życiu? Nie? Wybierz przystań Haven House.

Haven House

Spokojna dynamika

Warszawski Gocław - dynamicznie rozwijająca się dzielnica, łącząca tradycyjną zabudowę i nowoczesną architekturę, w której bez problemu znajdziemy spokojne miejsca do wypoczynku. Haven House zostało zaprojektowane dla ludzi aktywnych, którzy po szybkim dniu pełnym pracy i innych obowiązków, z radością dobiją do spokojnego portu, w którym zdołają się wyciszyć i odzyskać energię. Dzięki takiemu połączeniu będą mogli planować kolejne wyzwania, by później celebrować sukcesy w domowym zaciszu.

Haven House

Co w menu?

Rodzący się budynek będzie mieć własny charakter, nie zaburzy otaczającej go harmonii i w oczywisty sposób nawiąże do okolicznej zabudowy. Ceglaną fasadą wpisze się w praską architekturę, czerpiąc z warszawskiego modernizmu. Zróżnicowana wysokość zabudowy: 7, 8 i 9 kondygnacji wyróżni budynek na tle innych. Powstanie 114 mieszkań metrażu od 28 do 150 m2 i wysokości do 2,74 m. Do każdego z lokali będzie przynależeć balkon, loggia, taras lub dla mieszkających na parterze - ogródek. Największe 4- i 5-pokojowe mieszkania, poza dodatkową toaletą lub łazienką, otrzymają funkcjonalny rozkład z widokiem na dwie lub trzy strony świata.

Hangar 646

Garaż podziemny pomieści 127 pojazdów, a dodatkowe miejsca postojowe przed budynkiem - 21. Dla tych co poza enklawą zechcą czynnie uczestniczyć w życiu poza domem, przewidziano mini siłownię. Okoliczny Hangar 646 dostarczy wspaniałej rozrywki, a szukających spokojnego miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu przygarnie park z placem zabaw i estradą Nad Balatonem. Okoliczne kawiarnie i restauracje ugoszczą spragnionych życia towarzyskiego. Gdyby komuś było mało, niech uda się spacerem lub rowerem na Wał Miedzyszyński lub skorzysta z taboru komunikacji miejskiej i zajrzy do tętniącego życiem kulturalnym bliskiego centrum stolicy. W roku 2021 zakończyć się ma inwestycja miasta w nową linię tramwajową, która dodatkowo ułatwi przemieszczanie się.

Plac zabaw -okolica
 
 Park z placem zabaw - okolica

Wszyscy którzy zdecydują się zamieszkać w Haven House z pewnością z czasem powiedzą: było warto!

Odsłon artykułu: 253
Galeria zdjęć
Haven House
Haven House
Park z placem zabaw - okolica
Park z placem zabaw - okolica
Okolica
Okolica
Pętla autobusowa
Pętla autobusowa
Pętla autobusowa
Pętla autobusowa
Przedszkole Meissnera
Przedszkole Meissnera
Szkoła Podstawowa 185
Szkoła Podstawowa 185
Szkoła Podstawowa 185
Szkoła Podstawowa 185
Szkoła Podstawowa Umińskiego
Szkoła Podstawowa Umińskiego
Wodnik
Wodnik
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS najnowszy numer "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Wydanie tabletowe