Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ NAJNOWSZE WYDANIE ONLINE Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Topowe aranżacje

Sypialnia

Czy wiesz jak śpisz? Wyspani mogą więcej!

Meble i dodatki

Hilding

71,5% Polaków czuje się zmęczonymi w ciągu dnia, 49,3% ma problemy z zaśnięciem, a mimo tego wciąż sądzimy, że bezsenność nas nie dotyczy. Jak śpią Polacy?

Przeprowadziliśmy Pierwsze Ogólnopolskie Badanie Jakości Snu. Chcesz wiedzieć więcej? Nasze badania interpretują eksperci - lekarz medycyny i psycholog oraz fizjoterapeuta. Wejdź na www.hilding.pl i pobierz bezpłatnie "Księgę Zdrowego Snu" - pierwszy w Polsce "podręcznik" do spania. Najpierw jednak sprawdź czy to, na czym śpisz odpowiednio wspiera Twój organizm w zdrowym, regenerującym odpoczynku.

Jak "zaprojektować" sobie zdrowy sen? Po pierwsze należy pamiętać, żeby spać 7-8 godzin na dobę. Eksperci twierdzą, że to absolutne minimum, które umożliwia organizmowi pełną regenerację. Nie można też wyspać się "na zapas" - trzeba znaleźć czas na regularny, zdrowy sen. Szybko okaże się, że taka zmiana dobrze wpływa nie tylko na poziom energii, ale także na wygląd cery, dobre samopoczucie czy wydajność w pracy. Poza tym ważna jest też odpowiednia temperatura w sypialni (powinna być nieco niższa niż w pozostałych pomieszczeniach) czy zadbanie o całkowite zaciemnienie.

Najważniejsze jednak jest to, na czym śpimy - odpowiednio dobrane łóżko wraz z materacem. W kolekcji materacy marki Hilding znajdziemy modele piankowe, sprężynowe oraz takie, które łączą w sobie różne technologie. Zadbano o innowacyjne surowce i materiały, które gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza, zapobiegają rozwojowi pleśni i grzybów czy odprowadzają wilgoć.

Materac Rumba

Wypełnia go pianka termoelastyczna, która reaguje na ciepło ciała i perfekcyjnie dostosowuje się do jego kształtu delikatnie "otulając" swoją miękką strukturą. Jej uzupełnieniem jest pianka Velvet Touch wyprofilowana i docięta tak, by stworzyć 7 stref twardości. Każda z nich odpowiada na potrzeby innej części ciała: ramion, karku, ud itd. Dzięki temu podczas snu ciało jest odpowiednio podparte także w punktach największego ucisku. Materac dostępny w dwóch pokrowcach do wyboru.

Materac RUMBA Materac RUMBA
Materac RUMBA Materac RUMBA

Materac Flamenco

Bazą dla materaca jest system sprężyn Multipocket. Każda sprężynka ma małą średnicę, dlatego jest ich o wiele więcej niż w standardo­wych materacach sprężynowych. Każda osobno reaguje na kształt ciała, dzięki czemu Flamenco ma znacznie więcej punktów podparcia i jeszcze dokładniej dostosowuje się do jego kształtu ciała. W konstrukcji zastosowano też sprężyny o różnej twardo­ści, aby stworzyć 7 zróżnicowanych stref poprawiających komfort snu.

Dodatkowo, po jednej stronie Flamenco znajduje się profilowana pły­ta lateksowa, a po drugiej pianka wysokoelastyczna. Obie strony zapewniają dodatkową elastyczność i sprężystość całego materaca. Struktura sprężyn umożliwia także swobodną cyrkulację powietrza i ciepła, co powoduje, że Flamenco "oddy­cha" i szybko odprowadza wilgoć.

Materac FLAMENCO Materac FLAMENCO
Materac FLAMENCO Materac FLAMENCO
Odsłon artykułu: 468
Galeria zdjęć
Materac SALSA
Materac SALSA
Materac SALSA
Materac SALSA
Materac SALSA
Materac SALSA
Materac RUMBA
Materac RUMBA
Materac RUMBA
Materac RUMBA
Materac RUMBA
Materac RUMBA
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe