Projektujesz dom lub przestrzeń biurową i szukasz nietuzinkowego rozwiązania, które połączy stylowy design i funkcjonalność? Dobrze trafiłeś! Okiennice wewnętrzne Shutters to więcej niż standardowe produkty z zakresu wyposażenia wnętrz. Z ich pomocą można wykreować wyjątkową przestrzeń sprzyjającą wypoczynkowi, regulują natężenie światła w pomieszczeniu i poprawiają komfort termiczny. Solidne, estetyczne i łatwe w czyszczeniu - to kolejne atuty okiennic wewnętrznych Shutters. Cena tego rozwiązania - zważywszy na jego trwałość, długą żywotność i możliwości dowolnego kształtowania - jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do tradycyjnych systemów okiennych.

Okiennica do zadań specjalnych

Okiennice wewnętrzne Shutters to produkt, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Znane na rynku rozwiązanie zyskało ogromną popularność dzięki wszechstronnym możliwościom zastosowania, a także nieprzeciętnej estetyce. Za co jeszcze cenią je konsumenci?

- Okiennica stosowana wewnątrz pomieszczeń to wygodny i modny dodatek aranżacyjny, dzięki któremu można w łatwy i płynny sposób regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Zapewnia to dyskrecję we wnętrzach mieszkalnych, pozwala nocą odciąć się od świateł miasta, latem gwarantuje przyjemny chłód, a zimą dodatkowo izoluje od mrozu - mówi Cezary Dąbrowski z firmy Idea Shutters, oferującej okiennice wewnętrzne Shutters na terenie całej Polski.

- Zmieniając ustawienie lameli, wpływamy nie tylko na przepuszczalność światła, ale także na to, co widzą osoby znajdujące się po drugiej stronie okiennicy. I tu właśnie otwiera się długa lista możliwości dla Shutters - ścianki działowe, drzwi w szafach i garderobach, schowki w spiżarniach, ale także przestrzenie komercyjne - restauracje, salony piękności, biura. Zastosowane materiały pozwalają umieścić nasze okiennice także w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci - dodaje.

W ofercie firmy dostępne są okiennice wewnętrzne Shutters wykonane z drewna (lipowego, Paulowni, Abachi) lub tworzywa PCV. Możliwość pokrycia lakierem, bejcą czy farbą otwiera ogromne pole do popisu dla kreatywnych projektantów (zarówno profesjonalistów, jak i amatorów), którzy bez trudu dopasują okiennice nawet do najbardziej nietypowych aranżacji.

Również rozbudowane są możliwości jeśli chodzi o kształty i system składania - w tym zakresie do wyboru są okiennice składane, przesuwne bądź rozwierane o różnych konfiguracjach panelowych i kształtach (również tak nietypowych, jak np. trapezy, łuki, półkola, owale).

Współpraca z najwyższej półki

Chociaż okiennice wewnętrzne Shutters bronią się same, to warto wspomnieć o jeszcze jednym, niezwykle istotnym aspekcie, a mianowicie współpracy. Firma Idea Shutters, obecna na rynku od wielu lat, ma na swoim koncie bardzo długą listę realizacji i usatysfakcjonowanych klientów, ale przede wszystkim - zadowolonych kooperantów. To właśnie otwartość firmy oraz zrozumienie potrzeb architektów wnętrz i projektantów sprawiły, że po okiennice Shutters zgłasza się coraz więcej profesjonalistów z branży, zajmujących się designem oraz wyposażaniem wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

- Stawiamy na jakość na najwyższym poziomie oraz profesjonalizm, zarówno w zakresie samego produktu, ale przede wszystkim - współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy rzetelną obsługę na każdym etapie zamówienia. Błyskawicznie realizujemy pomiary i precyzyjnie przygotowujemy rysunki techniczne, dzięki czemu klient już na etapie składania zamówienia zna dokładną cenę okiennic wewnętrznych Shutters. Sprostaliśmy do tej pory wielu, wydawałoby się niemożliwym do zrealizowania, wyzwaniom i jesteśmy nadal otwarci na nowe projekty - mówi Cezary Dąbrowski.

Okiennice wewnętrzne Shutters – dla tych, którzy lubią łamać schematy

Niezależnie od kształtu, koloru i wykończenia, okiennice mogą doskonale wpasować się w każdy projekt oraz absolutnie dowolne pomieszczenie mieszkalne czy komercyjne. Konkurencyjna cena okiennic wewnętrznych Shutters oraz mnogość pomysłów specjalistów firmy sprawia, że wyroby znalazły zastosowanie w wielu wnętrzach, o różnym charakterze, zarówno nowoczesnym i tradycyjnym, ale także w specyficznych stylach: shabby chic, hygge, loft, glamour, czy też skandynawski minimalizm.

Okiennice Shutters sprawdzą się w kuchniach, salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych, a nawet domowych biurach i pomieszczeniach gospodarczych. Są też świetnym rozwiązaniem we wnętrzach komercyjnych i usługowych: w gabinetach kosmetycznych, bibliotekach, gabinetach terapeutycznych, kwiaciarniach, salonach groomerskich oraz biurach, gdzie mogą służyć zarówno jako osłona okienna, jak również nieoczywisty sposób na wydzielenie stref o różnym przeznaczeniu.

Okiennice wewnętrzne Shutters - cena, która Cię pozytywnie zaskoczy!

- W każdej inwestycji koszty mają niezwykle duże znaczenie. W przypadku okiennic wewnętrznych Shutters, cena za każdym razem jest ustalana indywidualnie. Zależy on m.in. od rozmiaru, kształtu, wybranych materiałów, czy też zastosowanego mechanizmu działania. Warto dodać, ze nasze wyroby cechują się nie tylko nienaganną jakością, ale są także niezawodne. W praktyce oznacza to bezawaryjne użytkowanie, łatwą i delikatną regulację oraz brak jakichkolwiek uwag i reklamacji ze strony użytkownika. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z inwestycjami, gdzie wyroby niskiej jakości nie tylko nie odpowiadały stylowi pomieszczeń, ale w krótkim czasie po instalacji musiały być reperowane bądź wymieniane - mówi Cezary Dąbrowski.

Choć zdaniem wielu osób cena okiennic wewnętrznych Shutters jest relatywnie wysoka, to ostateczny koszt zależy od wielkości, zastosowanych materiałów, systemów oraz wykończenia lakierniczego. Warto też pamiętać o tym, że to wyrób najwyższej klasy, który - w odróżnieniu od wyrobów masowo sprzedawanych w supermarketach - nie tylko bezawaryjnie posłuży przez lata, ale będzie też skrojony dokładnie na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Więcej informacji na: www.ideashutters.pl