Wprowadzając ten kompaktowy, w pełni automatyczny ekspres do kawy, JURA wprowadza nową erę przyjemności - picia doskonałej świeżo mielonej, świeżo zaparzonej kawy za naciśnięciem jednego przycisku. ENA 8 jest absolutną koniecznością dla wszystkich miłośników kawy i estetów.

Niewielki ekspres

Rewelacyjny ekspres idealny do każdej przestrzeni: szerokość zaledwie 27,1 cm, wysokość 32,3 cm i głębokość 44,5 cm. Esteci będą zachwyceni, szczególnie każdym specjałem kawowym - świeżo mielonym, świeżo zaparzonym - nie z kapsułki.

Ekspres do kawy ENA 8

Nieskomplikowany

Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi TFT 2,8" umiejscowionemu na froncie ekspresu i jasno zdefiniowanym przyciskom zapewnia intuicyjną obsługę. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji krótkich specjałów, takich jak ristretto i espresso. Technologia gładkiej pianki zapewnia lekką jak piórko piankę mleczną do cappuccino i nie tylko.

Do wyboru dostępnych jest dziesięć różnych specjałów, które przygotujemy za naciśnięciem jednego przycisku: kawa, espresso, cappuccino, latte macchiato, kawa biała, pianka mleczna, espresso macchiato, ristretto, gorąca woda i espresso doppio.

Najlepszy rezultat w filiżance, zawsze ze świeżo mielonej, świeżo zaparzonej kawy, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Technologia RFID rozpoznaje, czy stosowany jest nowy wkład filtra Claris Smart Mini (pojemność 30 litrów), czy Claris Smart (pojemność 50 litrów), a następnie automatycznie dostosowuje ustawienia.

Ekspres do kawy ENA 8

Niezwykły ekspres ENA 8

Ekspres jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych paneli bocznych: białym, czarnym i czerwonym, a całości przemyślanego projektu dopełnia wyjątkowy detal - zaokrąglony zbiornik na wodę, którego struktura w połączeniu z kształtem została zainspirowana wzorem kryształowej karafki.

ENA 8 wyposażony jest w transmiter Smart Connect (wersja Solid Aluminium - w standardzie, pozostałe wersje w opcji – do zakupienia oddzielnie), może być sterowany za pomocą bezpłatnej aplikacji J.O.E.® - JURA Operating Experience, na smartfona (do pobrania bezpłatnie z App Store lub Google Play). To najbardziej zaawansowany, intuicyjny i komfortowy sposób na pełne wykorzystanie wszystkich zalet w pełni automatycznych ekspresów do kawy JURA.

Ekspres do kawy ENA 8

Atrakcyjne wersje kolorystyczne

Metropolitan Black - ruchliwe ulice wiją się pomiędzy szpalerami budynków. Pęd życia. Kawiarnie, butiki. Niezliczone neony jarzące się nocą. Blask świateł z biur. Światło i cień. Jasność i ciemność. Czerń i biel. To świat międzynarodowych metropolii.

Nordic White - nieograniczona przestrzeń, bezkres. Góry i pagórki. Śnieg przykrywa wszystko lekkim, białym puchem, zakrywając wszystkie kolory. Mglisty cień łagodzi kontury terenu. W oddali może widać zarys morza. To świat idealnej czystości, przejrzystości i struktury.

Sunset Red - czerwona gleba, miasto otoczone łagodnymi pagórkami. Gliniane dachówki płoną w ciepłym świetle zachodzącego słońca. Dolce vita - radość życia. Magia ciepła i błogostanu trwają aż do później nocy. To świat zachodzącego słońca.

Signature Line, Massive Aluminium - tradycyjna sztuka rzemieślnicza łączy się z najnowocześniejszą technologią produkcji w celu stworzenia niezwykle precyzyjnych detali. W rezultacie powstał pierwszy na świecie automatyczny ekspres do kawy, aluminiową obudową o grubości 3 mm.

Ekspresy do kawy ENA 8