Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Topowe aranżacje

Łazienka

Wanny SPA

Wellness

Minibaseny

Sundance to jedne z najbardziej ekskluzywnych minibasenów SPA. Istniejąca od 1979 roku firma jest obecnie największym producentem minibasenów SPA na świecie. Urządzenia Sundance sprzedawane są u 750 przedstawicieli w ponad 50 krajach.

Marka Sundance obejmuje trzy serie:

Seria 880 - najbardziej luksusowa, w której niemal wszystkie podzespoły są opatentowane i produkowane na potrzeby Sundance.

Między innymi kilka paneli sterowania w tym LCD dwukierunkowy, przełączniki strumienia, regulatory odpowietrzenia, tytanowe grzałki, pompy energooszczędne, wielostopniowa regulacja oświetlenia, aromaterapia oparta na dodatkowych dyszach powietrznych, koloroterapia, opcje systemów stereo z wysuwanymi głośnikami i wewnętrznym subwooferem wraz z pilotem, układ orurowania unikający zawirowań wewnętrznych wody, pełna izolacja termiczna wewnętrzna i pokrywy.

W tej serii wyróżniamy modele: Maxxus – będący perłą serii, Altamar, Cameo, Capri, Majesta, Marin, Optima.

Seria 780 – Urządzenia oparte częściowo na rozwiązaniach wcześniej stosowanych w serii luksusowej, z nieco mniejszą liczbą elementów, niemniej z całą pewnością ciągle przewyższające pod względem jakości i niezawodności. Seria 780 z serii 880 przejęła m.in.

Technologie ozonowania, siedzenie Accu-Ssage, systemy stereo, pełne wypełnienie. Jak wszystkie linie produktów Sundance Seria 780 cechuje się najwyższą jakością i trwałością. Seria 780 to doskonałe rozwiązanie dal rodziny – łączące w sobie wiele zalet ekskluzywnych modeli Sundance z przystępną ceną. W skład tej serii wchodzą: Chelsee, Camden, Certa, Metro, Hamilton, Solo.

Seria 680 – polecana dla osób, które szukają niedrogich i efektywnych rozwiązań. Wprowadzona przez Sundance w roku 2006. Składa się z trzech modeli: czteroosobowe okrągłe DENALI, sześcioosobowy BURLINGTON oraz nietypowa (trójkątna) dwuosobowa TACOMA.

Inżynierom z Sundance udało się stworzyć produkt, który wykorzystuje najpopularniejsze rozwiązania (zredukowanie opcji kolorystycznych, filtracja wykonywana na pompach hydromasażu), charakterystyczne dla dobrych minibasenów: efektywną hydroterapię, doskonałą izolację cieplną, prostą obsługę. Podobnie jak seria 880 i 780 jest przystosowana do całorocznej pracy na zewnątrz.

Wszystkie serie korzystają z opatentowanych rodzajów dysz. Ich liczba oraz umiejscowienie jest dobierane przez personel medyczny Sundance, z oczywistych zatem względów nie ma możliwości zmiany ich liczby czy lokalizacji. Każde z urządzeń jest oczywiście gotowe do pracy i uruchamiane przez techników.

Efekty zdrowotne:

Terapie wodne, zwłaszcza te z użyciem ciepłej wody oraz intensywnego masaży leczyły ludzi od wieków. Sundance kontynuuje tę tradycję, poprzez połączenie ożywczych właściwości wody z innymi rodzajami terapiami. Kolory, światło, zapach oraz specjalne techniki masażu wspomagają relaks, odmładzają, regenerują nasz organizm. Każda z tych terapii wykorzystuje podstawowe cechy hydroterapii: ciepło, lekkość, masaż.

Aroma SunScentTM opracowana przez Sundance nasyca wodę stymulującymi lub odprężającymi zapachami.

Refleksologia stosuje ciśnienie wody, by stymulować punkty energetyczne na stopach i dłoniach. Dysze stóp, dłoni i nadgarstka masują odpowiednie miejsca.

Koloroterapia wykorzystuje kolory by oddziaływać na nasz nastrój. Stosowane w minibasenach oświetlenie pozwala odpowiednio dostosować wygląd do otoczenia.

Watsu łączy ciepłą wodę z masażem Shiatsu, japońską techniką masażu wpływającą na kanały energetyczne w naszym ciele.

Jako pierwsi w branży wdrożyliśmy systemy ISO w zakresie produkcji i kontroli jakości, opracowaliśmy własne rozwiązania elektronicznych systemów sterowania, dysz, pomp a nawet zaworów. Wszystko to zaowocowało nie tylko zainteresowaniem i wiernością naszych klientów, ale także tytułami takimi jak: BEST BUY, BEST OF CLASS, JOHN HOLCOMB SILVER AWARD.

Nasz system filtracji jako pierwszy i jedyny otrzymał certyfikat najbardziej znanego światowego instytutu higieny – NSF.

MINIBASENY

Infolinia: 801-333-700 lub Infolinia GSM: 500-850-850
www.minibaseny.pl

Odsłon artykułu: 2666
Galeria zdjęć
Wanny SPA - ARRAS
Wanny SPA - ARRAS
Wanny SPA - ARRAS
Wanny SPA - ARRAS
Wanny SPA - ARRAS
Wanny SPA - ARRAS
 
Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe